Wózków jezdniowych

Kursy Komercyjne » Wózków jezdniowych

Kurs na wózki widłowe z wymianą butli gazowych

Kurs obejmuje 40 godzin zajęć teoretycznych, 8 godzin zajęć z zakresu wymiany butli gazowych oraz15 godzin jazdy wózkiem.

Egzamin końcowy może być przeprowadzony przez egzaminatora z Urzędu Dozoru Technicznego. Po zdanym egzaminie uczestnik otrzyma ZAŚWIADCZENIE KWALIFIKACYJNE do obsługi urządzeń transportu bliskiego (uprawnienia są ważne w całym kraju, wymiary prawa jazdy)- egzamin opłaca kursant.

Uczestnik na swój wniosek może otrzymać suplement do zaświadczenia o ukończeniu kursu.

Podanie na kurs dostępne jest w sekretariacie młodzieżowym lub na stronie internetowej szkoły  http://www.zsp2kluczbork.pl(zakładka Kursy komercyjne)

Aby zapisać się na kurs należy mieć:

·         ukończone 18 lat życia

·         ukończoną co najmniej szkołę  podstawową (8-letnią) lub gimnazjum

·         zaświadczenie o opłaceniu kursu

·         zaświadczenie lekarskie– zaświadczenie o braku przeciwwskazań w uczestnictwie w kursie

Cena kursu na wózki widłowe z wymianą butli gazowych :

przy 10 kursantach – 450 złotych (400 złotych dla uczniów ZSP Nr 2 CKU w Kluczborku)

przy 16 kursantach – 420 złotych (370 złotych dla uczniów ZSP Nr 2 CKU w Kluczborku)

Harmonogram zajęć będzie dopasowany do osób pracujących lub uczących się.

Szczegółowych informacji odnośnie organizacji i prowadzenia kursu udziela opiekun kursu Pan Artur Klonz -kontakt: 77/4182600