Losy absolwentów

Szanowny Absolwencie/Szanowna Absolwentko!

W Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 CKU w Kluczborku przeprowadzamy badania dotyczące losów zawodowych Naszych Absolwentów. Rezultaty badania losów absolwentów pomogą bliżej poznać i lepiej zrozumieć związki zachodzące między treściami programów kształcenia, efektami kształcenia oraz przebiegiem i rezultatami karier zawodowych Naszych Absolwentów.

Z uwagi na konkurencję na rynku usług edukacyjnych i rynku pracy, wiedza na temat kompetencji Absolwentów i ich użyteczności ma dla Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 CKU w Kluczborku i dla kolejnych roczników jej Absolwentów ogromne znaczenie

Bardzo prosimy o wypełnienie poniższej ankiety. Opinie i stwierdzenia będą dla nas bardzo ważne. Wyniki ankiety zostaną zaprezentowane na stronie szkoły.