Polub nas

CKU 2 Kluczbork

Prezentacja

CKU 2 Kluczbork

 

Adres szkoły

ul.Byczyńska 7
46-200 Kluczbork
tel/fax
77 418 2600
sekretariat@zsp2cku.pl

Nasi partnerzy
 famak   famak
CKU 2 Kluczbork  CKU 2 Kluczbork

 CKU 2 Kluczbork

CKU 2 Kluczbork

 

CKU 2 Kluczbork

 CKU 2 Kluczbork
 

CKU 2 Kluczbork

 CKU 2 Kluczbork   CKU 2 Kluczbork
 CKU 2 Kluczbork  CKU 2 Kluczbork
 prefabet 

Plan zajęć MG19

Kwalifikacyjne Kursy Zawodowe » Plan zajęć MG19

Plan zajęć KKZ MG19 semestr II

rok szkolny 2017/18

Użytkowanie obrabiarek skrawających

 

Data zajęć

Przedmiot

Liczba g.

Godz. zajęć

Uczący/ nr sali

1.02.2018

Technologia obróbki skrawaniem

7

15.00-21.20

 Jarosław Mrugalla   PĆP -110

3.02.2018

Zajęcia praktyczne

8

8.00-16.00

Kinder Rajmund       PĆP-101

Klonz Artur               PĆP-102

9.02.2018

 Technologia obróbki skrawaniem

7

15.00-21.20

Jarosław Mrugalla     PĆP -110

10.02.2018

Zajęcia praktyczne

8

8.00-16.00

Kinder Rajmund       PĆP-101

Klonz Artur               PĆP-102

16.02.2018

Technologia obróbki skrawaniem

7

15.00-21.20

Jarosław Mrugalla     PĆP -110

17.02.2018

Zajęcia praktyczne

8

8.00-16.00

Kinder Rajmund       PĆP-101

Klonz Artur               PĆP-102

19.02.2018

Podstawy konstrukcji maszyn

6

15.00-20.30

Janusz Dajczak          sala 9

23.02.2018

Technologia obróbki skrawaniem

7

15.00-21.20

Jarosław Mrugalla     PĆP -110

24.02.2018

Zajęcia praktyczne

8

8.00-16.00

Kinder Rajmund       PĆP-101

Klonz Artur               PĆP-102

26.02.2018

Podstawy konstrukcji maszyn

7

15.00-21.20

Janusz Dajczak          sala 9

2.03.2018

Technologia obróbki skrawaniem

7

15.00-21.20

Jarosław Mrugalla     PĆP -110

3.03.2018

Zajęcia praktyczne

8

8.00-16.00

Kinder Rajmund       PĆP-101

Klonz Artur               PĆP-102

9.03.2018

Technologia obróbki skrawaniem

7

15.00-21.20

Jarosław Mrugalla     PĆP -110

10.03.2018

Zajęcia praktyczne

8

8.00-16.00

Kinder Rajmund       PĆP-101

Klonz Artur               PĆP-102

16.03.2018

Technologia obróbki skrawaniem

7

15.00-21.20

Jarosław Mrugalla     PĆP -110

17.03.2018

Zajęcia praktyczne

8

8.00-16.00

Kinder Rajmund       PĆP-101

Klonz Artur               PĆP-102

23.03.2018

Technologia obróbki skrawaniem

7

15.00-21.20

Jarosław Mrugalla     PĆP -110

24.03.2018

Zajęcia praktyczne

8

8.00-16.00

Kinder Rajmund       PĆP-101

Klonz Artur               PĆP-102

26.03.2018

Konstrukcje maszyn

7

15.00-21.20

Janusz Dajczak           sala 9

Rajmund Kinder         PĆP 110

27.03.2018

Konstrukcje maszyn

7

15.00-21.20

Janusz Dajczak           sala 9

Rajmund Kinder         PĆP 110

6.04.2018

Technologia obróbki skrawaniem

7

15.00-21.20

Jarosław Mrugalla     PĆP -110

7.04.2018

Zajęcia praktyczne

8

8.00-16.00

Kinder Rajmund       PĆP-101

Klonz Artur               PĆP-102

13.04.2018

Technologia obróbki skrawaniem

7

15.00-21.20

Jarosław Mrugalla     PĆP -110

14.04.2018

Zajęcia praktyczne

8

8.00-16.00

Kinder Rajmund       PĆP-101

Klonz Artur               PĆP-102

20.04.2018

Technologia obróbki skrawaniem

7

15.00-21.20

Jarosław Mrugalla     PĆP -110

21.04.2018

Zajęcia praktyczne

8

8.00-16.00

Kinder Rajmund       PĆP-101

Klonz Artur               PĆP-102

23.04.2018

Konstrukcje maszyn

7

15.00-21.20

Janusz Dajczak           sala 9

Rajmund Kinder         PĆP 110

24.04.2018

Konstrukcje maszyn

7

15.00-21.20

Janusz Dajczak           sala 9

Rajmund Kinder         PĆP 110

4.05.2018

Technologia obróbki skrawaniem

7

15.00-21.20

Jarosław Mrugalla     PĆP -110

5.05.2018

Zajęcia praktyczne

8

 

Kinder Rajmund       PĆP-101

Klonz Artur               PĆP-102

11.05.2018

Technologia obróbki skrawaniem

6

15.00-20 30

Jarosław Mrugalla     PĆP -110

12.05.2018

Zajęcia praktyczne

8

8.00-16.00

Kinder Rajmund       PĆP-101

Klonz Artur               PĆP-102

18.05.2018

Podstawy konstrukcji maszyn

6

15.00-20.30

Janusz Dajczak         sala 9

19.05.2018

Zajęcia praktyczne

8

8.00-16.00

Kinder Rajmund       PĆP-101

Klonz Artur               PĆP-102

25.05.2018

Podstawy konstrukcji maszyn

6

15.00-20.30

Janusz Dajczak         sala 9

26.05.2018

Zajęcia praktyczne

8

8.00-16.00

Kinder Rajmund       PĆP-101

Klonz Artur               PĆP-102

28.05.2018

Podstawy konstrukcji maszyn

6

15.00-20.30

Janusz Dajczak         sala 9

29.05.2018

Konstrukcje maszyn

7

15.00-21.20

Janusz Dajczak           sala 9

Rajmund Kinder         PĆP 110

8.06.2018

Podstawy konstrukcji maszyn

6

15.00-20.30

Janusz Dajczak         sala 9

9.06.2018

Zajęcia praktyczne

9

8.00-17.00

Kinder Rajmund       PĆP-101

Klonz Artur               PĆP-102

15.06.2018

Podstawy konstrukcji maszyn

6

15.00-20.30

Janusz Dajczak         sala 9

16.06.2018

Zajęcia praktyczne

8

8.00-16.00

Kinder Rajmund       PĆP-101

Klonz Artur               PĆP-102

                Sporządził                                                Sprawdził                                                       Zatwierdz 

       Jarosław Mrugalla                        wdyr.  Jadwiga Stanosek                                dyr.   Marzena Perucka

  • Dodaj link do:
  • digg.com
  • delicious.com
  • wykop-pl
  • facebook.com