Olimpiady i turnieje

Sport szkolny » Olimpiady i turnieje

Znajdziesz tu wyniki olimpiad i turniejów w których udział brali nasi uczniowie:

3.10.2016r w  parku miejskim w Kluczborku odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Naszą szkołę reprezentowali :

1. Merwa Andrzej              - kl. Ia TPS
2. Mikołajewski Dominik  - kl. Ib T
3. Maruk      Viktar              - kl. Ia TPS
4. Konarski   Marcin           - kl. Ia TPS
5. Grycan     Konrad            - kl. IIb TE
6. Krzyworzeka Sebastian - kl. IIb TE
7. Sykoś      Patryk               - kl. IIb TE
8. Żurak      Kamil                - kl. IIb TE
9. Zobek      Daniel               - kl. IIb TE
10.Zalewski   Piotr              - kl. IIb TE
11.Głomb      Adam            - kl. IVa TE

Nasza Sztafeta zajęła  I  miejsce  pokonując  zespoły z  ZSL-T,  ZSO oraz  ZSPNr1 i zakwalifikowała się do finału wojewódzkiego w Namysłowie, który odbędzie się 11.10.2016r.

27.09.2016r odbyły się powiatowe zawody sportowe w indywidualnych biegach przełajowych szkół  ponadgimnazjalnych  powiatu kluczborskiego.  W zawodach tych  uczestniczyło  jedenastu   uczniów reprezentujących ZSP nr 2.

Mistrzem powiatu w roczniku 2000  został Marcin Konarski - uczeń klasy I a TPS a wicemistrzem Viktar Maruk – również z klasy Ia TPS. W kategorii dziewcząt-  rocznik 2000  IV miejsce w zajęła Natalia Przytuła.

W roczniku 1997/98  wicemistrzostwo powiatu wywalczył Adam Głomb z klasy VI a T
a trzeci był Łukasz Oziembłowski z klasy IIIa TPS.

Wyżej wymienieni uczniowie wywalczyli  awans do finału województwa który odbędzie  się w dniu 6.10.2016r w Lasocicach.