Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna w Kluczborku liczy na Państwa głos

Aktualności » Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna w Kluczborku liczy na Państwa głos

2017-10-12 21:11

Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna w Kluczborku

liczy na Państwa głos!

Kluczborska biblioteka została zgłoszona do ogólnopolskiej akcji „Przerwa na wspólne czytanie”.

Organizatorem akcji jest firma Ferrero, właściciel marki Kinder Mleczna Kanapka, a partnerem wydawnictwo Znak.

Ideą akcji jest popularyzowanie wspólnego czytania dorosłych i dzieci.

CZYTANIE TO KOCHANIE!

Czytanie rozwija język dziecka, jego wyobraźnię, uczy empatii, pozytywnych zachowań itp. Wspólne czytanie pogłębia bliską relację rodzica z dzieckiem, pozwala na spędzenie każdej wolnej chwili razem, na budowanie bliskości. Dziecko, czytając z rodzicami czuje się bezpieczne i kochane.” (z materiałów na stronie www.wspolneczytanie.pl)

Kluczborska biblioteka dzięki oddanym na nią głosom ma szansę na zdobycie wspaniałego zestawu książek.

Przygotowano 20 nagród pierwszego stopnia (250 książek i 2 pufy) oraz 100 nagród drugiego stopnia (50 książek).

Aby oddać głos na kluczborską bibliotekę należy:

- zarejestrować się na stronie akcji – www.wspolneczytanie.pl lub zalogować poprzez własne konto na Facebook’u

- w wyszukiwarce bibliotek na stronie akcji znaleźć Miejską i Gminną Bibliotekę Publiczną w Kluczborku

- codziennie od 2 do 31 października 2017 r. oddać jeden głos na kluczborską bibliotekę

- wyniki głosowania poznamy 7 listopada 2017 r.

- ważne – głosować mogą osoby zameldowane w Polsce.

Dziękujemy za każdy oddany głos na naszą bibliotekę i liczymy na wspólną wygraną.