Kadra

Nauczyciel » Kadra

 

Lista nauczycieli rok szkolny 2017/2018

 

 

Lp.

Nazwisko i 

imię

Nauczane przedmioty

1.      

Perucka

Marzena

Dyrektor, podstawy przedsiębiorczości

2.      

Baran

Bogdan

Przedmioty zawodowe elektryczne, fizyka

3.      

Bereta

Katarzyna

Język polski, Edukacja dla bezpieczeństwa

4.      

Bieniek

Izabela

Język niemiecki, historia

5.      

Bulak

Ewa

Język angielski

6.      

Czerski

Jacek

Wychowanie fizyczne

7.      

Dajczak

Janusz

Przedmioty zawodowe mechaniczne , informatyka

8.      

Duda

Leszek

Historia

9.      

Felisiak

Marcin

Przedmioty zawodowe elektryczne

10.            

Folmer

Wojciech

Przedmioty zawodowe elektryczne na KKZ-tach

11.            

Gajda

Andrzej

Przedmioty zawodowe mechaniczne, chemia

12.            

Gierczyk

Grażyna

Język niemiecki

13.            

Jagieniak

Marlena

Religia

14.            

Kachel

Krzysztof

Matematyka

15.            

Kinder

Rajmund

Przedmioty zawodowe ślusarz,mechaniczne– praktyczne PĆP

16.            

Klonz

Artur

Przedmioty zawodowe ślusarz,mechaniczne – praktyczne PĆP

17.            

Kołodziej

Józef

Przedmioty zawodowe - kolejowe

18.            

Kostera

Dominika

Nauczyciel –pedagog /doradca zawodowy

19.            

Król

Bogusław

Religia

20.            

Król

Janina

Język polski

21.            

Krzysztowczyk

Dariusz

Wychowanie fizyczne

22.            

Lewandowski

Jacek

Wychowanie fizyczne

23.            

Makiela

Piotr

Przedmioty zawodowe elektryczne i mechatroniczne

24.            

Materniak

Tomasz

Wychowanie fizyczne, Edukacj dla bezpieczeństwa

25.            

Michalewska

Jolanta

Przedmioty zawodowe ekonomiczne, WOS, doradztwo zawodowe

26.            

Mrugalla

Jarosław

Przedmioty zawodowe budowlane, praktyczne mechaniczne na PĆP

27.            

Nakonieczna

Joanna

Nauczyciel-bibliotekarz / język polski,wiedza o kulturze

28.            

Nawój

Monika

Nauczyciel- psycholog

29.            

Ośródka

Grzegorz

Przedmioty zawodowe elektryczne,

30.            

Owczarek

Bogusław

Przedmioty zawodowe operator obrabiarek skrawających, mechatroniczne

31.            

Sarna

Joanna

Kierownik PĆP / Przedmioty zawodowe budowlane,  matematyka

32.            

Sarnicka

Jolanta

Język angielski

33.            

Stanosek

Jadwiga

Wicedyrektor ,matematyka

34.            

Sterniuk

Mirosław

Wychowanie fizyczne

35.            

Sygut

Marcin

Matematyka, przedmioty zawodowe mechaniczne

36.            

Szczepanowska

Iwona

Kier. szkol. praktycznego, biologia, geografia

37.            

Wanzel

Zbigniew

Przedmioty zawodowe mechaniczne,

38.            

Wątroba

Roman

Przedmioty zawodowe mechaniczne, fizyka, informatyka

39.            

Wilk

Jacek

Przedmioty zawodowe - kolejowe

40.            

Ziółkowski

Przemysław

Przedmioty zawodowe - kolejowe

41.            

Żuraw

Mirosław

Przedmioty zawodowe mechaniczne

42.            

Zdebski Patryk

 

Przedmioty zawodowe - kolejowe

43.            

Wiśniewski

Jacek

Przedmioty zawodowe mechatroniczne

44.            

Ryczek

Joanna

J. angielski

45.            

Maryniak

Barbara

J. angielski w LO dla Dorosłych

46.            

Mykita

Bożena

Biologia , geografia w LO dla Dorosłych

47.            

Nowak

Aleksander

Informatyka w LO dla dorosłych

48.            

Dzierżyński

Krzysztof

Specjalista w Szkole Policealnej –Opiekunka Środowiskowa


  

  • Dodaj link do:
  • digg.com
  • delicious.com
  • wykop-pl
  • facebook.com